Deri Albümler

DERİ PANORAMİK ALBÜMLER

Tarihi insanlık tarihi kadar eski olan deri malzemesi, özel günlerimizden hatıra (söz, nişan, nikah, düğün, doğum, bebek vb.) , özenle sakladığımız fotoğraflarımız için albüm formunda da (düğün albümü, gelin-damat albümü, bebek albümü vb.) kendine yer bulmuştur. Panoramik albüm gurubundaki deri panoramik albüm modellerimiz; tarihsel ve klasik olmasının yanı sıra dayanıklı, şık ve gelecek nesillere bırakılabilecek bir miras niteliğindedir. Taşlarla süslendirdiğimiz, değişik renk ve desenlere sahip deri panoramik albüm modellerimiz hediye olarak da çokça talep görmekte olup, anlamlı ve zarif bir hediye vermek isteyenler için mükemmel bir seçenek oluşturmaktadırlar.

ALBÜM ÇEŞİTLERİ

DERİ ALBÜM MODELLERİ

Tarihi insanlık tarihi kadar eski olan deri malzemesi, özel günlerimizden hatıra (söz, nişan, nikah, düğün, doğum, bebek vb.) , özenle sakladığımız fotoğraflarımız için albüm formunda da (düğün albümü, gelin-damat albümü, bebek albümü vb.) kendine yer bulmuştur. Panoramik albüm gurubundaki deri panoramik albüm modellerimiz; tarihsel ve klasik olmasının yanı sıra dayanıklı, şık ve gelecek nesillere bırakılabilecek bir miras niteliğindedir.

RENKLER

7 Farklı Renk Seçenekleri ile Hem sizlerin Hemde Müşterilerinizin Zevkine Hitap Eden Deri Albümlerimizle Çeşitliliğinizi Arttırın.

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ila 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAYFLAT

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar.

SAYFALAR

Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ila 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Fine-Art, Satin ve Kristal Plus segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.

KUTU & PAKET

Tasarım Olarak Benzersiz Bir Kalite ve Malzemeye Sahip Olan Panoramik Albüm Kutularımız, Her Albümün Kendine Özgün Renginde Üretilmektedir.

EBATLAR

KARE EBATLAR
25,4 X 50
30,5 X 60
35 X 70

DİKEY EBATLAR
30,5 X 50
35 X 65
41 X 76
50 X 60

YATAY EBATLAR
25,4 X 70
30,5 X 80
30,5 X 90
35 X 90