Düğün Çekim Mekanları

Bursa Botanik Park

Soğanlı Botanik Parkı olarak da anılan Bursa Botanik parkı 400.000 m² lik alanı, 150 türde 8000 ağacı, 3 Adet Büyük Göleti, 1 Adet Su Oyunları Havuzu, 2 Adet Çocuk Oyunları alanı bulunan, 1998 tarihinde hizmete girmiş 1. Dereceden sit alanıdır.

Albüm çekimlerinde genelde sakin olmasından dolayı, burada fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftlerimizi hafta içinde çekim yaptırmalarını öneriyoruz.

Merkeze yakınlığından avantaj olması yanında, yaz görüntüsü ve sonbahar görüntüsü ayrı güzel olan Bursa Botanik Parkını Evlilik Fotoğrafı, Nişan Fotoğrafı, Sünnet Fotoğrafı, Doğum Öncesi ve Sonrası Fotoğrafı çektirecek çiftlerimize öneriyoruz.

Mudanya Trilye

Bursa’nın ayrı güzelliklerinden olan Trilye; Bursa Merkezden yaklaşık 40 Km, Mudanya’dan 11 Km Uzakta olan Marmara’ya kıyısı olan şirin bir beldemizdir.

Tarihi rum evleri, taş yollar, eski kapılar, eski taş mektep, sahil kenarı ve gün batımı ile fotoğraf için verimli bir yerdir.

Trilye’de fotoğraf çektirecek çiftlerimize Düğün Günü Fotoğraf çektirmelerini tavsiye etmiyoruz. Gerek merkeze uzaklığı gerekse çekim alanlarının fazla olasından dolayı düğün öncesi veya düğün sonrası fotoğraf çekmek hem daha sakin hemde daha keyifli olacaktır.

Bursa – Gölyazı

Gölyazı Bursa’nın Nilüfer İlçesine bağlı merkezden 38 Km uzaklıkta olan bir mahallesidir.

Pek Çok turistin ziyaret ettiği eski bir tarihe sahip bu köyümüzde Eski Rum Evleri, Taş Yollar, Balıkçı Kayıkları, Tarihi Çınar, Köy Kahvesi, Göl Kıyısı Gibi fotoğraf çekmek için gayet elverişlidir.

Gölyazında fotoğraf çektirecek çiftlerimize gerek uzaklığı, gerekse fotoğraf çekecek alanların fazlalığı dolayısıyla Düğün Günü veya Cemiyet Günü Fotoğraf Çektirmelerini Önermiyoruz.

Düğün Öncesi veya Sonrası çekim yaptırmak daha doğru ve keyifli olacaktır.

Bursa Cumalıkızık

Bursa’nın Yıldırım ilçesine bağlı, Uludağ eteklerinde kurulu eski bir tarihe sahip olması yanında Kınalı Kar Dizisiyle tanınmış ve 2013 Yılında UNESCO Dünya Mirası Listesine girmiş şirin bir köyümüzdür.

Eski Osmanlı Dokusunu taşıyan tarihi evleri, taş sokakları ile fotoğraf çekimi için tercih edilen mekanlardandır.

Cumalıkızık’ta fotoğraf çektirecek çiftlerimize merkeze uzaklığından ve Turistlik Bir Bölge olmasından dolayı Düğün Günü ve Haftasonu çekim yaptırmalarını tavsiye etmiyoruz.

Bir albüme 35-40 fotoğraf ihtiyaç olmasından dolayı Cumalıkızık yanında Gölbaşı’nda  da fotoğraf çekilmesini tavsiye ediyoruz. Böylece albümünüz fotoğraf bakımından çeşitliliği olmuş olacaktır.

Bursa – Gölbaşı Köyü

Bursa’nın Kestel İlçesine bağlı Köyümüz merkeze 32 Km Uzaklıktadır.

Çınarlı Yolu, Göl Kenarı Gelincikleri, Gölü ve sakinliği ile fotoğraf çekimi için elverişli alanlarımızdandır.

Tek başına Albüm için yeterli olmayacağını düşündüğümüz Gölbaşı Köyü Cumalıkızık ile kombine olarak güzel bir Albüm oluşturmaktadır.

Merkeze uzaklığı ve Cumalıkızık ile çekildiğini düşündüğümüzde Düğün Günü Çekim yaptıracak çiftlerimize önermemekteyiz.