Koton Albümler

KOTON PANORAMİK ALBÜMLER

Yıkanabilir Koton Kumaş (pamuklu kumaş) malzeme kullanarak tasarladığımız koton panoramik albümlerimiz değişik renklere ve dizaynlara sahip yapılarının yanı sıra pamuklu kumaştan üretildikleri için insan sağlığı ile de uyumludurlar. Panoramik albüm kategorimizde yer alan koton panoramik albümlerimiz pamuklu olması nedeniyle silinebilirlik ve yıkanabilirlik özelliklerine sahip olup bebek doğum fotoğrafı tarafından bebek albümleri oluşturmak için tercih edilebilirliği yüksek modellerimizdendir.

ALBÜM ÇEŞİTLERİ

KOTON ALBÜM MODELLERİ
Yıkanabilir Koton Kumaş (pamuklu kumaş) malzeme kullanarak tasarladığımız koton panoramik albümlerimiz değişik renklere ve dizaynlara sahip yapılarının yanı sıra pamuklu kumaştan üretildikleri için insan sağlığı ile de uyumludurlar.

RENKLER

Zengin renk seçenekleri ile tasarımı sanatla taçlandırıyoruz.

CİLTLEME

Albüm tasarımlarında ki çoklu sayfa tercihlerinde, Hot-Melt teknolojisi kullanılan ciltlemele sisteminde yapılıp, sayfa kalınlıklarımız 0,5 mm. ila 1 mm. aralığında değişmektedir.

LAYFLAT

Teknolojik yeni bir kazanım olan Lay-Flat sayesinde albümler, açıldığında kusursuz bir göz zevki ve görüntü akışkanlığı sağlar.

SAYFALAR

Standart 10 sayfa olarak üretilen albümler de, dilediğiniz kadar tasarımı yapabilir, sayfa adetini arttırabilirsiniz. Sayfalarda kullanılan ürün kalınlığı 0,5 mm. ila 1 mm. arasında tercih edebilirsiniz. VIP Kategorisinde yer alan Fine-Art, Satin ve Kristal Plus segmentinin, giriş kısmı sizler için ekstra özel bir materyalle desteklenip, sunulan aydınger kağıdı sayesinde özel notlar yazılacak halde kişiselleştirmenize olanak sağlar.

KUTU & PAKET

Tasarım Olarak Benzersiz Bir Kalite ve Malzemeye Sahip Olan Panoramik Albüm Kutularımız, Her Albümün Kendine Özgün Renginde Üretilmektedir.

EBATLAR

KARE EBATLAR
25,4 X 50
30,5 X 60
35 X 70

DİKEY EBATLAR
30,5 X 50
35 X 65
41 X 76
50 X 60

YATAY EBATLAR
25,4 X 70
30,5 X 80
30,5 X 90
35 X 90